MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15889261
nr 1588 9261
5 st, 1890-tal, med Josef Frank-tyg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:00:36
100 kr
150 kr
200 kr